צרו קשר ונחזור אליכם בהקדם:
שם:
טל':
אימייל:

ריהוט מוסדי

 את הריהוט המוסדי ניתן למצוא במוסדות שונים:מכללות, מסעדות,בתי קפה, משרדים שונים ועוד. יש סוגים רבים של ריהוט מוסדי:דלפקים,ארונות משרדיים,כסאות סטודנט, שולחנות ישיבה,שולחנות מנהלים ועוד. ריהוט מוסדי כדאי להזמין ממקום המתמחה בתחום כמו ריהוט סביון בעל וותק בתחום הריהוט המשרדי ושירות מקצועי ואמין. ריהוט מוסדי לא דורש בטיחות יתר כמו בבית הפרטי שלנו אלא לנוחיות העובדים והלקוחות המגיעים למוסד או למשרד,אין ספק שצריך לשים לב לפרטים כמו מספר העובדים במקום,או אם זה מקום עם לקוחות חשוב להתאים את הריהוט המוסדי לאופי המקום כדי שיהיה נוח ונעים לכולם.
 
ריהוט מוסדי כולל מספר מערכות ריהוט עיקריות:
 
- מערכות מנהלים - מערכות אלו כוללות שולחנות לחדרי ישיבות ולחדרי המנהלים והבכירים במוסד, כסאות מתאימים ועוד.
 
- מערכות לעובדים - מערכות אלו כוללות את כל פריטי הריהוט המתאימים לעובדים ולמזכירות, החל מפינות העובדים, חדרי העבודה ועוד.
 
- מערכות לאורחים - מערכות ריהוט לאורחים כוללות את שלל פריטי הריהוט אשר מונחים בפינות ההמתנה במשרד.
 
- מערכות לעיצוב כללי למשרד - במערכות הריהוט כללי ניתן למצות את הדלתות, המטבח, חדרי השירותים ועוד. מערכות אלו הן מערכות חובה בכל מוסד, בניגוד לשאר המערכות שצויינו לעיל, שלא תמיד ניתן למצוא, המצאותם תלויה בגדול המוסד כמובן. במסגרת מערכת ריהוט אלו נצטרך את עזרתם של יצרנית ומעצבת דלתות, חברה לייצור מוצרי אמבט ושירותים, קבלן לקיבוע נקודות חשמל במטבח, שירותי אינסטלציה לשירותים, וכן עיצוב מטבח למשרד.